Türkiye Hurda Uçak

Türkiye’de hurda uçak kullanımı pek yaygın değildi. Eskişehir ve Konya da Müze  amaçlı parklarda kullanılmasından sonra  Çorlu / Tekirdağ ‘da  Köfteci olarak kullanılmaya başladı. Sonrası Talas / Kayseri Restoran Uçak olarak hizmet vermeye başladı. Ardından Türk Havayollarının Meşhur 340 ‘ Edremit’te kurulumu devam ederken, Son bomba da  Kuşadası / Aydın dan geldi. Düşme harici bir uçağın suya bırakılması ve dalgıçlar için ziyaretinin sağlanması Türkiye’de bir ilk olarak tarihe geçecektir.

Restorant Uçak sizlerinde tahmin edeceği gibi her ortamda ilgi çekecek bir yapım olacaktır. Özellikle turistlik alanlarda halkın yoğun olarak  ziyaret ettiği belde ve ilçelerde kurulumu  hem bölgenin daha hoş hatırlanması hem de kalitesinin artmasında yardımcı olacaktır. Unutmayın sadece deniz plajlarımız ile turizm yapmaya kalkarsak Yunanistan’ın , Mısırın, Tunusun, israil’in bile çok gerisinde kalırız. Farklı etkinlikler , farklı yapılar yaparak ayrıcalık kılmak isteyen beldeler, işletmeler için kaçırılmayacak bir fırsat  Hurda Uçak’tan Restorant Uçağa  giden yol.

Satılık eski uçak arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’de ki Satılık hurda uçaklar bizim tarafımızdan kesilir ve yeni mekanlarında can bulur. Firma olarak iç dizaynına karışmıyoruz. Fakat bunun dışında her türlü yardımı yapabiliriz.

No Comments

Post A Comment