Kafe Uçak

Kafe Uçak

Uçak kafe yapımında  maliyetlerin yüksekliğinden bahsettik fakat birde maliyetleri düşürme yöntemleri olacaktır. Maliyet düşürmenin en kolay yolu Sponsordur.  Uçağa yapacağınız maliyetli çalışmaları sponsor firmaları ile anlaşarak azaltabilirsiniz.  Şehrinizde  Uçak kafe oluyor ve bunun kuyruğu Bir kola firması veya Su firmasının logosu oluyor ?, Uçağın adı  Bir firma olabilir. Örnekleri sizler çoğaltabilirsiniz. Birkaç küçük ayrıntıyı buna göre planlarsanız  Uçak Cafeniz daha uygun maliyetlere gelmiş olacaktır.

Cafe yapmak için Hurda uçak

Cafe yapmak için Hurda uçak piyasada az bulunmakla beraber zahmetli bir iş oluğunu yeniden hatırlatmak isteriz. Her uçak cafe olmaz. İç hacimleri farklı olan bu uçakları aldıktan ve tadilat yaptıktan sonra sorun ile karşılaşmamanız açısından uyaralım. MD modeller kalem gibi ince uzun olmakta iç hacimleri  dar olmaktadır. Dünya da ve ülkemizde  restoran cafe için kullanılan genelde Airbus veya Boeing uçaklardır. Hurda uçaklar sadece cafe dışında da değerlendirilebilir. Düşünün Uçak Hotel , Uçak ev,  Alışveriş merkezi  olarak  bile dizayn edilebilir hurda uçaklar. Tabi ki o iç mimarın çalışması ve hayal gücü ile alakalı.

Satılık uçak veya Hurda uçak şeklinde her türlü sorunda iletişime geçebilirsiniz. Gerekli yardımı göstereceğiz. Bu uçakları sökme ve mönte işlemi ince çalışma isteyen bir iştir. Uçak bittikten sonra  kanatları yamuk bir uçak  dikkat çekmekten ziyade itici gelebilir. İster sadece Satılık uçak  isterseniz bize bildirmeniz yeterlidir. Hurda uçak o an içinde elimizde yoksa  sipariş usülü çalışabiliriz.

No Comments

Post A Comment