Hurda Uçak Dönüştürme

Hurda Uçak  dönüştürme genelde ya uçuş ömrünü doldurmuş veya Kırım geçirmiş artık uçamayan uçakların değerlendirilmesi amacı ile girişilen yoldur. Karşılaştığımız soru tamir etsek uçabilir miyiz ? oluyor. Arkadaşlar  şunu iyi bilmelidirler ki uçak uçabilecek olsa cafe olarak bir kullanmazdık. Çünkü maliyetli bir yapı olan uçak uçmayıp birde parçalanıp yeniden birleştirilmesi maliyetleri arttırmaktadır.

Hurda uçaktan kafe veya restoran yapmak isterseniz bunun maliyetli olacağını ben simdi den sizlere söyleyebilirim. Uçağın kesmesi , Tırlara yüklenmesi (ki muhtemelen 7 TIR) yol izinlerinin alınması gittiği yerde yeniden monte edilmesi zahmetli bir iştir.

Hurda uçak sökme ve Monte Maliyeti

Hurda uçak sökme ve Monte maliyetli bir durumdur.  Airbus 300  uçagı yaklaşık 170.000 TL  olarak söküp yeniden monte edebiliyoruz. Bunun yanında  Vinç  ve TIR maliyetleri vardır. Hurda uçağın nakliyesi arzu ederseniz sizler tarafından yapılabilir.  Ama yardım istediğiniz taktirde indirimli fiyat alıp faturasını sizlere yansıtabiliriz. Istanbul – Edremit  Tır başına 10-15.000 TL  bir yol ücreti tuttuğunu hatırlatmak isterim. Hurda uçak  sökme ve monte  yaklaşık 1-2 Ay arasında değişen sürece bağlıdır. Hava şartları  bu sürenin uzayıp kısalmasında etkili olmaktadır. Ayrıca ekibimizin elinde ki işlerin yoğunluğu ile de alakalıdır.

No Comments

Post A Comment